KONST / Litografier / Färglitografi 15893081
nr 1589 3081
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Signerad, numrerad 25/140. Färglitografi, bildmått: 74x52 cm, yttermått inklusive ram: 83x62 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 januari 2024
kl 19:59:48
8/1 19:51:58
300 kr
8/1 19:54:49
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström